...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Diamond Gris Matte 33 x 28.5 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Diamond Gris Matte 33 x 28.5

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 3H33RT105 Uncategorized

Diamond Gris Matte 33 x 28.5

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për veshje, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

26.50 zbritje -10% 23.85

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

71.328683 m 2 në stok.
m 2
Weight 19.305556 kg
Dimensions 8 × 33 × 28.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

0,86

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping