My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Dechirer XL Grafite Matte 3mm 100 x 300 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Dechirer XL Grafite Matte 3mm 100 x 300

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: DGR300 MUTINA

Dechirer XL Grafite Matte 3mm 100 x 300

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika të cilësisë së lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, enterier, banjo, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Dechirer XL përbëhet nga:

3 ngjyra (Gessoo / Avana / Grafite)

1 dimensione (100×300)

1 trashësi (3mm )

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

309.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 7.239583 kg
Dimensions 3 × 100 × 300 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Tekstil

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

DECHIRERXL

SASIA

3,00

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping