My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Dechirer Neutral Ecru Matte 12mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Dechirer Neutral Ecru Matte 12mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PUDN15 MUTINA

Dechirer Neutral Ecru Matte 12mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika të cilësisë së lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, enterier, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Dechirer përbëhet nga:

5 ngjyra (Bianco / Ecru / Grigio / Nero / Piombo)

2 dekore (Decor / La suite)

4 dimensione (120×120 / 60×120 / 30×120 / 60×60)

1 trashësi (12mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

171.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

DECHIRER

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping