SKU: 6636 BARDELLI

Cuban Black 4 Glossy 8mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, enterier, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Seti Cuban Black 4 përbëhet nga 11 pllaka dekorative të formatit 20×20 cm.

Dimensioni i setit është 60×120 cm.

1 trashësi (8mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

453.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

1 set në stok.
set
Dimensions 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

set

KOLEKSIONI

CUBAN BLACK

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping