...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Cromatica Gradiente Grigio-Verde Matte 6mm 360 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Cromatica Gradiente Grigio-Verde Matte 6mm 360 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 9000199 CEDIT

Cromatica Gradiente Grigio-Verde Matte 6mm 360 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për , veshje, mure, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Cromatica përbëhet nga:

7 ngjyra (Bianco / Grigio / Cenere / Verde / Rosa / Cobalto / Opale)

3 dimensione (120×240 / 120×120 / 360×240)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim )

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

272.00 zbritje -10% 244.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 6 × 360 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Ngjyra-ngjyra

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

CROMATICA

SASIA

8,64

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping