SKU: 106520 MATHIOS

Colonial Brick Amber Flat 40mm

Pllaka nga qeramika Made in Greece. Të përshtatshme për mure, enterier, eksterier, fasadë, kamin dhe kënde intime.

 

Koleksioni Colonial përbëhet nga:

2 ngjyra (Amber / Keramos)

1 dimension (40×240-260mm)

1 trashësi (30-40mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

35.00 zbritje -10% 31.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Tulla

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

COLONIAL

SASIA

0,90

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping