My Cart

Your cart is empty.

2 Produkte

Kombinimi i ngjyrave për të krijuar një siperfaqe magjepsëse

Punto është një koleksion që përmban elemente dekorative tredimensionale që mund të përdoren vetëm në mure. Modeli karakterizohet nga pika të zhytura (Down) dhe pika të ngritura (Up). Drita luan një rol qendror kur ndeshet me pika të ngritura dhe të fundosura në sipërfaqen e elementeve që gjallërojnë brendësinë.

Punto Catalogue
Download

Punto Technical Data

Test Method
Reference Value
Declared Value
Download
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj PUNTO Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Mutina StudioBouroullec MG 9345 1 e1650541447534

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:

Struktura:
--

Dimensioni:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Hiri
 • Gjelber
 • Kuqe
 • Kafe
 • Kalter

Struktura

Efekti

Dimensioni

Çmimi

0.10 €
500.00 €
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Hiri
 • Gjelber
 • Kuqe
 • Kafe
 • Kalter

Struktura

Dimensioni

Efekti

Çmimi

0.10 €
500.00 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping