My Cart

Your cart is empty.

8 Produkte

Aq të vogla por aq të kërkuara, koleksioni ofron pllaka moderne që mund të kombinohen në çdo lloj hapësire

Koleksioni nga brendi Rondine kompleton pamjen e ambientit tuaj. Zgjedhjet janë të shumta dhe për të gjitha shijet. Ju mund të zgjedhni nuancën që ju përfaqëson më së miri, të guximshëm ose klasik.

Noho Catalogue
Download

Technical Data

Test Method
Reference Value
Declared Value
Download
Rondine Declaration of Performance
Download
5.0 nga 5 yje

5 yje
1
4 yje
0
3 yje
0
2 yje
0
1 yll
0

Ju lutemi ndani përvojen tuaj NOHO Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
noho

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:
--

Struktura:
--

Dimensioni:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Hiri
 • Krem
 • Gjelber
 • Kafe
 • Kalter
 • Zeze

Struktura

Efekti

Dimensioni

Çmimi

52.50 €
52.50 €
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

 • Bardhe
 • Hiri
 • Krem
 • Gjelber
 • Kafe
 • Kalter
 • Zeze

Struktura

Dimensioni

Efekti

Çmimi

52.50 €
52.50 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping