Sale!
SKU: 740442-1/B48-5 FLOORGRES

Charcoal Glossy 10mm 30 x 60

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

21.00 zbritje -15% 17.85

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

208 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping