My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Celosia Painted Top Profile Matte 300 x 12.5 x 4cm Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Celosia Painted Top Profile Matte 300 x 12.5 x 4cm

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PUCPT00 MUTINA

Celosia Painted Top Profile Matte 300 x 12.5 x 4cm

0 vlerësime

Profil kornizues nga druri me cilësi të lartë italiane për elementin 3D. Të përshtatshme për ndarje të hapësirave të brendshme, të jashtme si dhe për kënde intime.

Koleksioni Celosia përbëhet nga:

1 element 3D (Terracotta)

2 profile (Linear profile / Top profile)

1 dimension (20.5 x 26.5 x 10)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

451.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 12.5 × 300 × 4 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Druri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

CELOSIA

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping