My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Celosia 3D Element Terracotta Matte 26.5 x 20.5 x 10cm Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Celosia 3D Element Terracotta Matte 26.5 x 20.5 x 10cm

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PUTC11 MUTINA

Celosia 3D Element Terracotta Matte 26.5 x 20.5 x 10cm

0 vlerësime

Element 3D nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për ndarje të hapësirave të brendshme, të jashtme si dhe për kënde intime.

Koleksioni Celosia përbëhet nga:

1 element 3D (Terracotta)

2 profile (Linear profile / Top profile)

1 dimension (20.5 x 26.5 x 10)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

11.10

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

2463 cop në stok.
cop
Weight 5.5 kg
Dimensions 10 × 20.5 × 26.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Portokallt

EFEKTI

Terakote

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

SASIA

32,00

KOLEKSIONI

CELOSIA

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping