My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ca Emperador 6mm 120 x 280 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30543

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 760292/CAE Uncategorized

Ca Emperador 6mm 120 x 280

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

47.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

265.44 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 6 × 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo, Oferte

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

NJESIA

m2

SASIA

3,36

STRUKTURA

Shkelqim

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping