...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bodypark 1 Bianco Extra 8mm 40 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Bodypark 1 Bianco Extra 8mm 40 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 6608/1 BARDELLI

Bodypark 1 Bianco Extra 8mm 40 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, dhomë gjumi, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Seti Bodypark 4 përbëhet nga 18 pllaka dekorative të formatit 20×20 cm.

Dimensioni i setit është 60x160cm.

1 trashësi (8mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

430.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

set
Weight 19.302083 kg
Dimensions 8 × 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

set

KOLEKSIONI

BODYPARK

SASIA

1,00

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping