...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bianco Extra Glossy 8mm 5 x 40 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Bianco Extra Glossy 8mm 5 x 40

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BE/540 BARDELLI

Bianco Extra Glossy 8mm 5 x 40

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, enterier, banjo, kuzhinë, tryezari dhe kënde intime.

 

Koleksioni Bianco e Nero përbëhet nga:

2 ngjyra (Bianco / Nero)

5 dimensione (2.5×10 / 10×10 / 10×40 / 20×20 / 5×40 / 40×40)

1 trashësi (8mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

180.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 8 × 5 × 40 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

BIANCO E NERO

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping