My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bayona Silver Glossy 10mm 30 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Bayona Silver Glossy 10mm 30 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BS3060 BALDOCER

Bayona Silver Glossy 10mm 30 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Spain. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Bayona përbëhet nga:

4 ngjyra (Ivory / Silver / Grey / Moka)

5 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 60×6030×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

23.00 zbritje -15% 19.55

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

BAYONA

SASIA

1,26

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping