Sale!
SKU: BM3090M BALDOCER

Balmoral Moon Matte 10mm 30 x 60

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, dhomë gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Balmoral përbëhet nga:

8 ngjyra (Sand / Silver / Taupe / Earth / Grey / Moon / Brown / Dark)

6 dimensione (80×160 / 80×80 / 40×120 / 60×60 / 40×80 / 30×90)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

21.50 zbritje -15% 18.28

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

BALMORAL

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping