My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Balmoral Brown Glossy 10mm 30 x 90 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Balmoral Brown Glossy 10mm 30 x 90

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 20585 BALDOCER

Balmoral Brown Glossy 10mm 30 x 90

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, dhomë gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Balmoral përbëhet nga:

8 ngjyra (Sand / Silver / Taupe / Earth / Grey / Moon / Brown / Dark)

6 dimensione (80×160 / 80×80 / 40×120 / 60×60 / 40×80 / 30×90)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

24.00 zbritje -30% 16.80

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

133.14 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

BALMORAL

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping