My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Atmospheres de Rex Aurore Sable 10mm 40 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30206

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 773383 REX

Atmospheres de Rex Aurore Sable 10mm 40 x 80

0 vlerësime

 Pllaka nga guri made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, enterier, kuzhina, banjo dhe kënde intime.

 

Koleksioni Atmospheres de Rex përbëhet nga:

7 ngjyra (Aurore / Charme / Desir / Lumiere / Ombre / Mistere / Harmonie )

3 dekore (DECORO GÉOMETRIES / DECORO HEXAGONE / DECORO TAPIS)

8 dimensione ( 120×280/ 120×240/ 120×120/ 80×80/ 60×120/ 60×60/ 40×80/ 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm )

3 struktura (mat/ gjysmëshkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

54.00 zbritje -15% 45.90

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 9 × 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Beige

EFEKTI

Guri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

0,96

KOLEKSIONI

ATMOSPHERESDEREX

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping