My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Artifact Worn Sand Matte 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Artifact Worn Sand Matte 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 760622 CERIM

Artifact Worn Sand Matte 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Artifact of Cerim përbëhet nga:

6 ngjyra (Aged_white / Worn_sand / Used_grey / Crafted_graphite / Vintage_taupe / Worked_charcoal)

5 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

30.50 zbritje -15% 25.93

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ARTIFACT

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping