...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Artifact Aged White Grip 10mm 30 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Artifact Aged White Grip 10mm 30 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 760634 CERIM

Artifact Aged White Grip 10mm 30 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Artifact of Cerim përbëhet nga:

5 ngjyra (Aged white / Worn sand / Used grey / Vintage taupe / Worked charcoal)

4 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60 )

2 trashësi (10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

42.00 zbritje -15% 35.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ARTIFACT

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping