Sale!
SKU: ASTA3060 BALDOCER

Arkety Strass Taupe Matte 10mm 30 x 60

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për banjo, kuzhinë, qëndrim ditor, enterier, eksterier, fasadë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Arkety përbëhet nga:

4 ngjyra (Bone / Sand / Taupe / Silver / Grey / Steel)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×12040×120 / 60×6030×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

22.50 zbritje -15% 19.13

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ARKETY

SASIA

1,26

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping