...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Arkety Grey Anti-slip 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Arkety Grey Anti-slip 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: AG60120A BALDOCER

Arkety Grey Anti-slip 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për banjo, kuzhinë, qëndrim ditor, enterier, eksterier, fasadë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Arkety përbëhet nga:

4 ngjyra (Bone / Sand / Taupe / Silver / Grey / Steel)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×12040×120 / 60×6030×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

28.50 zbritje -15% 24.23

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ARKETY

SASIA

1,44

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping