...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ardoise Noir Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ardoise Noir Matte 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 745923 REX

Ardoise Noir Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, enterier, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Ardoise përbëhet nga:

6 ngjyra (Ivorie / Gris / Plomb / Blanc / Ecrù / Noir)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×80 / 30.4×60.8)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

94.00 zbritje -10% 84.15

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ARDOISE

SASIA

2,88

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping