Sale!
SKU: 738647 REX

Ardoise Gris Matte 10mm 80 x 80

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, enterier, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Ardoise përbëhet nga:

6 ngjyra (Ivorie / Gris / Plomb / Blanc / Ecrù / Noir)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×80 / 30.4×60.8)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

55.50 zbritje -15% 47.18

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ARDOISE

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping