...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ardoise Blanc Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Ardoise Blanc Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 738711 REX

Ardoise Blanc Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, enterier, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Ardoise përbëhet nga:

6 ngjyra (Ivorie / Gris / Plomb / Blanc / Ecrù / Noir)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×80 / 30.4×60.8)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

68.00 zbritje -15% 57.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ARDOISE

SASIA

1,44

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping