...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Archeologie Grigio Matte 6mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Archeologie Grigio Matte 6mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 752548 CEDIT

Archeologie Grigio Matte 6mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, enterier, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Archeologie përbëhet nga:

6 ngjyra (Archeologie bianco / Archeologie grigio / Archeologie A / Archeologie B / Archeologie C / Archeologie D)

3 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120)

1 trashësi (6mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

116.00 zbritje -10% 104.40

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 6 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ARCHEOLOGIE

SASIA

2,16

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping