My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Araldica Base Corallo Glossy 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Araldica Base Corallo Glossy 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 763509 CEDIT

Araldica Base Corallo Glossy 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Araldica përbëhet nga:

5 ngjyra bazë (Base blu / Base azzurro / Base grigio / Base corallo / Cemento)

4 dekore Blasone (Blasone blu / Blasone azzurro / Blasone grigio / Blasone corallo)

4 dekore Triangoli (Triangoli blu / Triangoli azzurro / Triangoli grigio / Triangoli corallo)

4 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 4.6×80)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

287.00 zbritje -15% 243.95

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Ngjyra-ngjyra

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ARALDICA

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping