Sale!
SKU: 763525 CEDIT

Araldica Base Cemento Matte 6mm 120 x 120

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Araldica përbëhet nga:

5 ngjyra bazë (Base blu / Base azzurro / Base grigio / Base corallo / Cemento)

4 dekore Blasone (Blasone blu / Blasone azzurro / Blasone grigio / Blasone corallo)

4 dekore Triangoli (Triangoli blu / Triangoli azzurro / Triangoli grigio / Triangoli corallo)

4 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 4.6×80)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

102.00 zbritje -15% 86.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ARALDICA

SASIA

2,88

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping