My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Aquastop AR1 Alkali-resistant glass fibre Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
2530

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: K05009 KERAKOLL

Aquastop AR1 Alkali-resistant glass fibre

0 vlerësime

Rrjetë speciale përforcuese e bërë nga fibrat e qelqit, rezistente ndaj alkaleve.

I përshtatshëm për:

–Rrjetë superiore me Aquastop Nanoflex® dhe Aquastop Flex

Brenda Kosovës transporti është falas.

2.70 zbritje -10% 2.43

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1077.45 Ml në stok.
Ml
LLOJI

Llaqe

NGJYRA

Zeze

NJESIA

Ml

SASIA

50,00

KOLEKSIONI

AQUASTOP

SANITARI

Izolime

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping