My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Alamo Champagne Flat 30mm Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Alamo Champagne Flat 30mm

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 108079 MATHIOS

Alamo Champagne Flat 30mm

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Greece. Të përshtatshme për mure, enterier, eksterier, fasadë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Alamo përbëhet nga:

2 ngjyra (Champagne / Gray)

1 dimension (50-300×50-400mm)

1 trashësi (30mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

45.00 zbritje -10% 40.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ALAMO

SASIA

0,63

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping