...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Airtech Stockholm Greige Slate-hammered 20mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Airtech Stockholm Greige Slate-hammered 20mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 761416 FLOORGRES

Airtech Stockholm Greige Slate-hammered 20mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, banjo, enterier, eksterier, fasadë, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Airtech përbëhet nga:

6 ngjyra (Miami white / Stockholm greige / New York light grey / Basel grey / Berlin red / London black)

5 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

72.50 zbritje -13% 63.33

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 48.263889 kg
Dimensions 20 × 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

AIRTECH

SASIA

0,72

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping