My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Airtech New York Light Grey Slate-hammered 10mm 30 x 60 Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Airtech New York Light Grey Slate-hammered 10mm 30 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 762194 FLOORGRES

Airtech New York Light Grey Slate-hammered 10mm 30 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, banjo, enterier, eksterier, fasadë, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Airtech përbëhet nga:

6 ngjyra (Miami_white / Stockholm_greige / New York_light grey / Basel_grey / Berlin_red / London_black)

5 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

30.50 zbritje -15% 25.93

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

AIRTECH

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping