My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Airtech Miami White Slate-hammered 10mm 30 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Airtech Miami White Slate-hammered 10mm 30 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 762197 FLOORGRES

Airtech Miami White Slate-hammered 10mm 30 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, banjo, enterier, eksterier, fasadë, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Airtech përbëhet nga:

6 ngjyra (Miami white / Stockholm greige / New York light grey / Basel grey / Berlin red / London black)

5 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

44.00 zbritje -15% 37.40

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

AIRTECH

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping