...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Woodtalk White Smoke Matte 10mm 20 x 180 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Woodtalk White Smoke Matte 10mm 20 x 180

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 744027-1/B48-7 Uncategorized

Woodtalk White Smoke Matte 10mm 20 x 180

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, enterier, kuzhinë, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

39.50 zbritje -20% 31.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

384.12 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 20 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

0,72

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping