...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Wooden Tile / Wooden Walnut Matte 10mm 20 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Wooden Tile / Wooden Walnut Matte 10mm 20 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 741876 CASADOLCECASA

Wooden Tile / Wooden Walnut Matte 10mm 20 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, banjo, qëndrim ditor, enterier, shtrim dhe kënde intime.

 

Koleksioni Wooden Tile of CDC përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Gray / Almond / Walnut / Brown)

4 dimensione (80×80 / 26.5×180 / 20×120 / 15×120)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

63.00 zbritje -15% 53.55

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

0.48 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 20 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

WOODEN TILE

SASIA

1,44

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping