...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Wooden Tile / Wooden Gray Matte 10mm 26.5 x 180 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Wooden Tile / Wooden Gray Matte 10mm 26.5 x 180

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 741864 CASADOLCECASA

Wooden Tile / Wooden Gray Matte 10mm 26.5 x 180

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, banjo, qëndrim ditor, enterier, shtrim dhe kënde intime.

 

Koleksioni Wooden Tile of CDC përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Gray / Almond / Walnut / Brown)

4 dimensione (80×80 / 26.5×180 / 20×120 / 15×120)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

113.00 zbritje -15% 96.05

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 26.5 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

WOODEN TILE

SASIA

1,44

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping