My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Vintage Dore’ Matte 10mm 7.5 x 45 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Vintage Dore' Matte 10mm 7.5 x 45

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J86581 RONDINE

Vintage Dore’ Matte 10mm 7.5 x 45

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Vintage përbëhet nga:

3 ngjyra (Brune / Cendre / Dore’)

3 ngjyra Chevron (Brune / Cendre / Dore’)

2 dimensione (7.5×40.7 / 7.5×45)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

40.50 zbritje -10% 36.45

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

75.57 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 7.5 × 45 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Druri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,90

KOLEKSIONI

VINTAGE

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping