...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Tuscany Earth Flat 30mm Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Tuscany Earth Flat 30mm

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 324 MATHIOS

Tuscany Earth Flat 30mm

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Greece. Të përshtatshme për mure, enterier, eksterier, fasadë, kamin dhe kënde intime.

Koleksioni Tuscany përbëhet nga:

6 ngjyra (Champagne / Cream / Brown / Earth / Four seasons / Gray)

1 dimension (65-195×85-485mm)

1 trashësi (30mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

55.00 zbritje -5% 52.25

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1.1837 m 2 në stok.
m 2
Weight 72.395833 kg
Dimensions 30 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

TUSCANY

SASIA

0,55

ORIGJINA

Greqia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping