My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Timeless Marfil Glossy 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Timeless Marfil Glossy 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 744879 CERIM

Timeless Marfil Glossy 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Timeless of Cerim përbëhet nga:

6 ngjyra (Calacatta / Ceppo di Grè / Amani Grey / Travertino / Marfil / Black Deep)

5 dimensione (80×240 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

68.00 zbritje -15% 57.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

4.32 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

TIMELESS

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping