...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Timeless Black Deep Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Timeless Black Deep Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 744883 CERIM

Timeless Black Deep Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Timeless of Cerim përbëhet nga:

6 ngjyra (Calacatta / Ceppo di Grè / Amani Grey / Travertino / Marfil / Black Deep)

5 dimensione (80×240 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.00 zbritje -15% 41.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1.44 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Eksterier, Banjo, Interier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

TIMELESS

SASIA

1,44

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping