...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Swimming Pool Mod. Gradino Turchese Chiaro Grip 24.5 x 15.5 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Swimming Pool Mod. Gradino Turchese Chiaro Grip 24.5 x 15.5

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 728410 FLOORGRES

Swimming Pool Mod. Gradino Turchese Chiaro Grip 24.5 x 15.5

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për bazen dhe kënde intime.

 

Koleksioni Swimming Pool përbëhet nga:

6 ngjyra (Bianco / Avorio / Bone / Turchese / Blu elettrico / Nero)

1 dimension (24.5×12)

6 pjesë speciale (24.5×15.5 / 24.5×3 / 24.5×2 / 12×12 / 5×5 / 3×3)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

51.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 24.5 × 15.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Pishina, Eksterier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

SWIMMINGPOOL

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping