...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Swimming Pool Mod. Canalina Piletta PVC Piccola Glossy Ř47mm Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Swimming Pool Mod. Canalina Piletta PVC Piccola Glossy Ř47mm

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 723498 FLOORGRES

Swimming Pool Mod. Canalina Piletta PVC Piccola Glossy Ř47mm

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për bazen dhe kënde intime.

 

Koleksioni Swimming Pool përbëhet nga:

6 ngjyra (Bianco / Avorio / Bone / Turchese / Blu elettrico / Nero)

1 dimension (24.5×12)

6 pjesë speciale (24.5×15.5 / 24.5×3 / 24.5×2 / 12×12 / 5×5 / 3×3)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

25.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 7 × 47 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Pishina, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

SWIMMINGPOOL

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping