SKU: 006285 FLOORGRES

Swimming Pool Liscio SM Turchese Chiaro Glossy 24.5 x 12

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për bazen dhe kënde intime.

 

Koleksioni Swimming Pool përbëhet nga:

6 ngjyra (Bianco / Avorio / Bone / Turchese / Blu elettrico / Nero)

1 dimension (24.5×12)

6 pjesë speciale (24.5×15.5 / 24.5×3 / 24.5×2 / 12×12 / 5×5 / 3×3)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

29.00 zbritje -15% 24.65

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 24.5 × 12 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Pishina, Eksterier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

SWIMMINGPOOL

SASIA

0,94

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping