...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Swimming Pool I Bordi Mod 3/R Angolo Interno White/Blu Grip 12 x 12 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Swimming Pool I Bordi Mod 3/R Angolo Interno White/Blu Grip 12 x 12

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 705735 FLOORGRES

Swimming Pool I Bordi Mod 3/R Angolo Interno White/Blu Grip 12 x 12

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për bazen dhe kënde intime.

 

Koleksioni Swimming Pool përbëhet nga:

6 ngjyra (Bianco / Avorio / Bone / Turchese / Blu elettrico / Nero)

1 dimension (24.5×12)

6 pjesë speciale (24.5×15.5 / 24.5×3 / 24.5×2 / 12×12 / 5×5 / 3×3)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

37.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 12 × 12 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Pishina, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

SWIMMINGPOOL

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping