...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stuoie Linea 04 Nera Matte 10mm 48.15 x 48.15 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Stuoie Linea 04 Nera Matte 10mm 48.15 x 48.15

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 716218 Uncategorized

Stuoie Linea 04 Nera Matte 10mm 48.15 x 48.15

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, koridor, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

18.00 zbritje -40% 10.80

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

43.24104 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 48.15 × 48.15 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Tekstil

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

0,93

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping