...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stontech 4.0 Stone 01 Matte 6mm 160 x 320 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30342

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 757904/ST Uncategorized

Stontech 4.0 Stone 01 Matte 6mm 160 x 320

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

53.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

97.28 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo, Oferte

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

5,12

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping