...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stones and More Arabescato White Glossy 6mm 60 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Stones and More Arabescato White Glossy 6mm 60 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 756542 Uncategorized

Stones and More Arabescato White Glossy 6mm 60 x 240

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

42.00 zbritje -20% 33.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

40.32 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 60 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,44

FORMATI

XL

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping