...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stone Grey Nat 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30544

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 760703 Uncategorized

Stone Grey Nat 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, koridor dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas

32.50 zbritje -15% 27.63

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

567.36 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,44

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping