My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Slate Tac Beige Matte 47.2 x 70.8 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Slate Tac Beige Matte 47.2 x 70.8

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 766 Uncategorized

Slate Tac Beige Matte 47.2 x 70.8

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, kuzhinë, koridor, enterier, eksterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

40.00 zbritje -30% 28.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

31.755368 m 2 në stok.
m 2
Weight 19.305556 kg
Dimensions 8 × 47.2 × 70.8 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping