My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Sensi Grey Fossil Matte 6mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
27264

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sensi Grey Fossil Matte 6mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, enterier, kuzhinë, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

67.50 zbritje -40% 40.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

7.2 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

ORIGJINA

Italia

KOLEKSIONI

SENSI

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping